قوانین و مقررات
شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت بنیاد علم و عمل
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت بنیاد علم و عمل به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب سایت بنیاد علم و عمل و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت بنیاد علم و عمل از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های وب سایت بنیاد علم و عمل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت بنیاد علم و عمل تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت بنیاد علم و عمل اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات وب سایت بنیاد علم و عمل استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت بنیاد علم و عمل ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت بنیاد علم و عمل به صورت الکترونیکی ( ارسال پست الکترونیک )به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که elmoamal24@gmail.com ، تنها پست الکترونیکی است که وب سایت بنیاد علم و عمل از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پست الکترونیک  ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پست الکترونیک تحت عنوان وب سایت بنیاد علم و عمل، با هر پست الکترونیک دیگری تخلف و سوء استفاده از نام بنیاد علم و عمل است و در صورت دریافت چنین پست الکترونیک، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به ایمیل elmoamal24@gmail.com اطلاع دهید. همچنین elmoamal24@gmail.com ، سامانه ارسال پست الکترونیک است که وضعیت پردازش سفارش وب سایت بنیاد علم و عمل را به اطلاع کاربران می‌رساند .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

وب سایت بنیاد علم و عمل به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. وب سایت بنیاد علم و عمل متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت وب سایت بنیاد علم و عمل ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت بنیاد علم و عمل ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت بنیاد علم و عمل جزئی از اموال این سایت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت بنیاد علم و عمل است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت بنیاد علم و عمل محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری در بنیاد علم و عمل به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. وب سایت بنیاد علم و عمل به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 16 بعد از ظهر روزهای کاری بنیاد علم و عمل ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت بنیاد علم و عمل  ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند وب سایت بنیاد علم و عمل همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید..

© 2019 Poyagroup, inc. All rights reserved.